website statistics
VegasPlay.com

Kampionate

Fituesit e fundit

fr
Virginie F. {{item.name}}
€551,00
is
Aðalgeir K. {{item.name}}
€308,00
no
Eline G. {{item.name}}
€1 922,00
hu
Katakin H. {{item.name}}
€1 271,00
it
Pasquale D. {{item.name}}
€167,00
it
Jolanda P. {{item.name}}
€184,00
is
Dögg E. {{item.name}}
€343,00
fr
Arianne C. {{item.name}}
€2 658,00
cz
Marie Ř. {{item.name}}
€465,00
ru
Малик А. {{item.name}}
€416,00
si
Harisa B. {{item.name}}
€6 911,00
hu
Sasa P. {{item.name}}
€498,00
se
Niklas M. {{item.name}}
€117,00
se
Zackarias J. {{item.name}}
€187,00
fr
Cheney F. {{item.name}}
€111,00
se
Linus Ö. {{item.name}}
€815,00
Kampionate te ardhshme:

Treasures of the Old West

starts in:

 • {{d}}d
 • {{h}}o
 • {{m}}m
 • {{s}}s
 • Sheriff’s Bonus

  Join now and claim 100 Free Spins on Back to the 70s!

  Claim now
 • Most Wanted Games

  Play our amazing games and have a hog killin’ time, Cowboy!

  Luaj
 • Game of the Week

  Make a deposit and get 35 Free Spins on Beach Party Hot!

  Deposit & Play!
 • Wild West Races

  Take part in our latest tournament and win amazing rewards!

  regjistrohu
 • Amazing Welcome Bonus

  Join now and claim your 100% First Deposit Bonus up to €500!

  Claim now
 • Lojra temrekullueshme per mobile

  Luaj lojrat e tua te preferuara ne cdo kohe dhe kudo!

  Luaj

Klubi VIP

CFARE ESHTE KLUBI VIP?

KLUBI VIP eshte nje program ekskluziv me dhurata VIP. Anetaret e KLUBIT VIP marin nje trajtim te vecante dhe nje nivel sherbimi te mundur vetem per nje grup te caktuar lojtaresh tek Vegasplay

Si një VIP, ju mund të prisni shërbimin profesional që ju meritoni. Programi ynë ofron jo vetëm shpërblime financiare, por ai përqendrohet në nevojat tuaja individuale dhe është projektuar për t'iu siguruar ju me lukset me te mahnitshme. Në Vegasplay, ne shpërblejmë VIP tanë besnikë me shpërblime shtesë dhe u ofrojme atyre edhe më shumë shanse për të fituar

KLUBI VIP eshte krijuar per tu kujdesur per klientet tane me te cmuar, per ata qe ne konsiderojme te privilegjuar per te mare trajtim VIP ne Vegasplay

CFARE JANE PIKET E KLUBIT VIP?

Piket VIP Club janë mënyra jonë për të treguar se sa shumë kemi kujdes për klientët tanë VIP. Ne jemi shumë serioz në lidhje me komoditetin e lojtarit tonë dhe duam t'u japim atyre përvojën më të mirë të mundshme ne casino. Ju mund të rrisni pikët VIP duke luajtur lojrat tona ose duke ftuar lojtarë të rinj në casino. Ju pastaj mund të shkëmbeni keto pike për kredite ose para te verteta. Kjo do të thotë se me çdo bast të vetëm, ju keni fituar një pjesë të parave tuaja perseri!

Veprim Pike
Luaj 10€ ne slote dhe keno 10
Luaj 20€ ne poker dhe sic-bo 10
Luaj 30€ ne rulete 10
Luaj 100€ ne blackjack 10
Refero nje shok qe do regjistrohet
dhe do depozitoje te pakten €20
200
Bonus per Depoziten e pare

100% ne depoziten e pare!

Shtuesi I Bonusit

Shtuesi I Bonusit

Bonus ringarkimi

Mer bonus 10% sa here qe ben nje depozite!

Tregoja nje shoku

Mer bonus €10 per cdo shok qe fton!

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: