website statistics
VegasPlay.com

Turbo Play

Kjo loje me tre kollona do ju kujtojne kohet e bukur duke luajtur lojera klasike. Po kjo loje ka dicka me interesante sepse kollonat mund te bllokohen. A ju pleqejne simbolet ne njeren ose dy nga kollonat? Pa problem. Mund t'I bllokoni ato dhe te krijoni kombinimin me te mire fitues. Mer kontrollin mbi levizjen dhe krijoje vete fitoren.

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: