website statistics
VegasPlay.com

Tetri Mania

Kush nga ne nuk ka kaluar ore te tera duke luajtur Tetris? Kjo loje na ka mbushur femijerine (nganjehere edhe rinine). Nese ke deshire ta rikujtosh, ja vlen te provosh Tetri Mania! Kjo loje ka 4 kollona dhe 9 linja se bashku me shume cilesi speciale qe do ju kenaqin akoma me shume gjate lojes me simbole tashme te njohura.

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: