website statistics
VegasPlay.com

Lucky Queen

Natyra e ege dhe thesaret e saj po ju presin! Mos ki frike qe mund te djersisesh pak se cmimet ja vlejne me te vertete! Pasurite qe ruhen nga mbreteresha a xhungles, mund te behen te tuat nese luan me "Lucky Queen". Kenaqu me freskine dhe ngjyrat e kesaj loje sa here qe fiton cmime nga me fantastiket.

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: