website statistics
VegasPlay.com

Kick Off

Gati per loje?! Je vetem ti dhe topi ne fushe - a mund te besh gjuajtjen perfekte dhe te fitosh cmimin e madh? Kick Off ju fton ne nje loje eksituese me goxha cmime! Me grafike te mrekullueshme 3D, loje inovative dhe dy raunde Bonus, loja Kick Off ben qe eksitimi te vazhdoje pa fund.

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: