website statistics
VegasPlay.com

Criss Cross 81

Edhe pse po luani nje slot, ne kete loje do bazoni fatin tek zari! I kuqi dhe bluja mund tju japin nje cmim 500 here betin! Eshte edhe wild joker qe jep mundesine per te mare me thjeshte kombinime fituese. Dhe mos harro kjo loje ka 81 linja fituese!!

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: