website statistics
VegasPlay.com

Black Horse

Mireseerdhet ne Wild West, aty ku gjithcka ka rendesi jane ethet e arit! Mundohu te kapesh sa me shume monedha qe te shumezosh pasurine. Na beso - 3 patkonj floriri do sjellin me shume fat. A do te behesh nje kauboj I vertete dhe te zbusesh 3 kuaj te zinj? Beje dhe xhepat do te te mbushen me flori! Pikesynimi i lojes eshte te arrish qe simbolet ne nje nga vijat e lojes te rradhiten sic duhet.

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: