website statistics
VegasPlay.com

Bell Wizard

Hyni në pyllin e magjepsur për të gjetur rrugën tuaj për tek magjistari dhe këmbanat e tij magjike, e cila do t'ju sjellë pasuri të madhe! Nëse jeni me fat, ju mund edhe të takoni Jokerin qe vjen rrotull në Shtigjet e mprehta, që do të thotë pasuria është në favorin tuaj!

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: